Romain Duris

7,5
3 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romain Duris

Absolutnie genialny. Każdy film z nim wciaga jak narkotyk :) Chce się jeszcze, jeszcze, jeszcze ... W rytmie serca - zagrał rewelacyjnie !
Romain - jesteś wspaniały :)

martaissey

Arsene Lupin - geniusz.
Podobała mi się scena przed pocałunkiem ze swoją kuzynką i przyszłą żoną... Miło było popatrzeć na jego wzrok bałamutny... i czarującą buzinkę... oh...

Satine_11

Śliczny aktor,idealnie pasuje do niego rola Arsene Lupine..:):*

nina5121

Pasuje, to fakt

martaissey

A widzieliście go w "Zakochanym Molierze"? Niesamowity popis aktorski. Idealnie pasuje do tej roli. Jest w nim coś, co sprawia, że jak go widzę, to się automatycznie usmiecham:), pzdr.

użytkownik usunięty
natalie_92

Bo to Paryski urwis jest ;) - na YouTube jest filmik z jego pierwszego przesłuchania - tam to ma włosy XD

link? ;)

natalie_92

Doskonale sobie poradził w głównej roli, aż miło było oglądać :)

doti_lbn

A dla mnie było przeciętnie. W sumie dałam chyba z 8, bo było tak durne, że aż genialne. Nie no film fajny ;pp

doti_lbn

Dokładnie

natalie_92

akurat to jego jedyna beznadziejna rola..

martaissey

jak dla mnie też jest genialny, to mój ulubiony aktor, czy gra studenta, czy Moliera czy jeszcze kogoś innego, zawsze się sprawdza:)

Mia85

Jest świetny. Jeden z moich ulubionych aktorów <3

Anka_53

Po obejrzeniu Heartbreaker poprostu nie mam słów..... wystarczyło 1,5 godziny żebym od niechęci go pokochała ;]

Mia85

Ale i tak NAJLEPSZE pod każdym względem jest "Niebo nad Paryżem".

Nomirien

tak? to musze obejrzec ,widzialam z nim 2 filmy ;) w molierze i heartbreaker i racja genialny haha :P

użytkownik usunięty
martaissey

ROMAIN W KAŻDEJ ROLI ODNAJDUJE SIE REWELACYJNIE! ŚWIETNY AKTOR A POZA TYM CUDNIE SIĘ GO OGLĄDA!

Jest baardzo pozytywny. Chociaż widziałam go dopiero tylko w Zakochanym Molierze i Arsenie Lupinie, to i tak już go uwielbiam :)

GreenButton

oj i ja Go wielbię. każdą postać którą zagrał lubię ;) polecam Wspaniałą, boski tam jest <3

nunax4

O taaak!

martaissey

no, totally! ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones