PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695304}
7,1 725
ocen
7,1 10 1 725
Black Box
powrót do forum serialu Black Box

Rewelacyjny pilot!

ocenił(a) serial na 7

Pilot niesamowicie wciąga i już od pierwszej sceny angażuje widza. Włączyłam odcinek na
chwilę, by tylko zobaczyć z czym mam do czynienia (nie widziałam trailera, nie czytałam
opisu, trafiłam na nowy tytuł i chciałam go sprawdzić), a skończyło się na obejrzeniu całości
z zapartym tchem.
Główna bohaterka jest tajemniczą, nieobliczalną i intrygującą postacią, a Kelly Reilly jest po
prostu magnetyczna, zmysłowa i niesamowicie kobieca (a przy tym ma coś w sobie z małej
dziewczynki).
Scenariusz jest dosyć wyjątkowy - w pierwszej chwili może pojawić się skojarzenie z takimi
serialami jak Perception czy Mental, ale dość szybko da się zauważyć, że to nie jest typowy
procedural. To jest jakby odwrócenie koncepcji procedurala, gdzie losowa historia jest na
pierwszym planie, a w tle mamy jakieś wątki obyczajowe dotyczące głównych bohaterów. W
Black Box jest odwrotnie - tutaj interesująca jest główna bohaterka, to na niej skupia się
akcja, a to co można by podciągnąć pod procedural jest jakby uzupełnieniem, punktem
wyjścia dla poznania postaci i sposobem na obserwację zachowania bohaterki.
Na chwilę obecną wszystko mi się podoba: koncepcja, scenariusz, zdjęcia, gra aktorska,
muzyka i ciekawe wizualizacje.
Nie często zdarza mi się chwalić coś tuż po pilocie, ale ten serial ma ogromny potencjał.
Oby tak dadej!

margoluz

Gdzie można obejrzeć?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marcinkf

A to ciekawe na imdb połowa pisze że to najgorszy pilot jaki oglądali, a inni że serial jest świetny, sam nie wiem czy go ruszać. A tak w ogóle to o czym w skrócie jest?

ocenił(a) serial na 5
joker_mroczny_rycerz

Gdyż scenariusz jest tak naciągany i niedorzeczny, że aż interesujący... Black Box opowiada o Elizabeth Black, która jest uznanym neurobiologiem i z pozoru wiedzie doskonałe życie, ale prawda nie jest taka piękna, bo cierpi na zaburzenia dwubiegunowe i musi być stale pod wpływem silnych psychotropów a gdy je odstawia "robi naprawdę złe rzeczy", w tym w trakcie trwania samego pilota dwukrotnie dopuszcza się zdrady chłopaka / narzeczonego, ośmiesza się na konferencji oraz niemalże się nie zabija... A i do tego dowiadujemy się, że ma córkę, którą to oddała bratu na wychowanie, bo uznała, że tak będzie dla niej najlepiej ze względu na jej zaburzenia...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
janek55

Też mi nie przypadł do gustu ten serial - ani główna bohaterka, ani tym czym się zajmuje, jakieś psychozy i "duperele".
- nawet nie obejrzałem do końca i w połowie wyłączyłem, kolejnych odcinkow też nie mam zamiaru oglądać.

Podsumuje tematyka serialu nie dla mnie, chociaż być może znajdzie jakąś garstke wiernych fanów ktorzy lubią oglądać takich psychotycznych bohaterów i ich "przygody"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones