PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629874}

Black Dynamite

7,4 165
ocen
7,4 10 1 165
Black Dynamite
powrót do forum serialu Black Dynamite

Wie ktos kiedy pojawia sie napisy do tego serialu ?

lukaszb1994

Ucz się angielskiego dziecinko ucz. A nie marnujesz czas na pytanie na Filmwebie o napisy.

ocenił(a) serial na 8
crazy_race

też mnie irytują tacy osobnicy... napisy do filmów, spolszczenia do gier, a przez łeb nie przejdzie, że można opanować łatwy skądinąd język... co do samej produkcji to widziałem pilot i nawet, nawet można się pośmiać

baron666

skoro jest Polakiem i mieszka w Polsce to może chce po POLSKU obejrzeć film... nie dla wszystkich wszystko jest takie proste... zero zrozumienia...

ocenił(a) serial na 8
lipaz

Jest Polakiem i mieszka w Polsce, kraju należącym do Unii, gdzie angielski jest podstawą i niekiedy operują nim nawet 6-latki (np. w Holandii). Nikt nie wymaga od niego znajomości chińskiego.

baron666

a od Ciebie myślenia... jak widać...

ocenił(a) serial na 8
lipaz

yeb się :)

baron666

Niezły poziom wypowiedzi.

baron666

Tylko ze ten serial nie ma latwego jezyka - postacie nawijają slangiem i to w dodatku szybko.

baron666

Wielcy lingwiści. Ja poszukuję często napisów dla rodziców albo dziadków którzy chcą jakiś film oglądnąć a nie opanowali j ang. Zresztą w tym kraju mówi się po polsku a nie po angielsku. Wielcy światowcy którzy ganią wszystkich na około którzy j. ang nie opanowali z różnych powodów. Obnoszący się swoją znajomością obcych języków wtrącając w każde zdanie zapożyczenia wkurzają mnie bardziej niż takie idiotyczne wpisy którymi autorzy podbudowują swoje wybujałe ego. Choć nie, wkurzają mnie jednakowo.

crazy_race

Chudnij, grubasku, chudnij. A nie marnujesz czas na siedzenie na Filmwebie.

Gyp

Bez komentarza.

crazy_race

Ego podskoczyło tak wysoko że kasetony pospadały. Gdzie się jeszcze nie pochwaliłeś znajomością j.ang?

ocenił(a) serial na 8
drozynskixyz

z Twoją starą jeszcze na ten temat nie rozmawiałem

baron666

Mówiła że próbowałeś. Ale ponoć cyfr od liter nie odróżniałeś. Mówiła też że znajomością angielskiego to tylko po polsku się chwaliłeś. A starą nazywałeś swojego kolegę w bidulu co był dla Ciebie milszy niż koleżanki.

drozynskixyz

Ale mu pan powiedział ;D

ocenił(a) serial na 10
lukaszb1994

Nigdy, to jest nieprzetłumaczalne na obcy język. To tak, jakbyś chciał przetłumaczyć na język angielski np. Konopielkę. canyoudigit

forgetaboutit

Trochę szkoda uważam że można było by pokusić się o napisy skoro film aktorski je ma :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones