Lucyfer
powrót do forum 6 sezonu

Jak zepsuć genialny serial? Wcisnąć w ostatni sezon taki ogrom propagandy o rasizmie, że nawet najbardziej zagorzały fan będzie miał dość. Prymitywne i dziecinne próby ukazania czarnych jako ofiar prześladowania na każdym kroku przez policje. Jest to tak bezczelnie i usilnie wstawione, że zaburza odbiór całego serialu. Przykro, że tak się to kończy.

Pepe_filmweb

To tez, ale ogolnie to wieje smetami, nuda, drama na sile i jeszcze raz nuda... Moze ten tani wyciskacz lez dziala na rozne nastolatki i kury domowe, mnie irytowal wybitnie. To nie jest ten serial, z ktorym zaczynalam przygode. To nie jest serial do 3-4 sezonu, to jest serial, ktory powinien wtedy sie skonczyc i byloby lepiej niz to cos.Juz 5 byl cienki jak tylek weza, a ten to juz zenada. Chyba pisali go tylko i wylacznie odznaczajac kolejne wytyczne zarowne te propagandowe jak linijkowo scenariuszowe, no bo fani chca wielkiej milosci i problemow z nia...

ocenił(a) serial na 10
alisspl

Nie jestem ani nastolatka, ani tym bardziej kura domowa i mnie na przykład bardzo się ten serial podobał.
O gustach się nie dyskutuje, ale takie negatywne podejście nic nie wnosi. Ja np nie komentuje głupio seriali, których tematyki nie lubię. Właśnie takie zachowanie jak Twoje uważam za dziecinne, ale co kto lubi :)

Pepe_filmweb

Przypomne tylko ze serial jest produkcji USA dlatego tez jak w soczewce skupia ich obecne trendy społeczne. A walka z resztkami obecnego tam rasizmu jest jak najbardziej jedna z nich. Nie to iest problemem. Faktycznie z świetnej produckji z jajem zrobiono opere mydlana. Brak pomysłu na Chloe, Maze ktora nie jest Maze..

ocenił(a) serial na 1
pan_kracy_filmweb

To jest problem bo zamiast skupić się na fabule to skupiają się na propagandzie. Można poruszać tematy społeczne ale ze smakiem, a nie że fabuła spychana jest na drugi plan. To nie pierwszy raz jak Netflix spier...olił dobrą produkcję.

ocenił(a) serial na 7
Daniel_Maciejski

To na c..j oglądasz? Jesteś masochista czy jakimś innym zboczencem?

ocenił(a) serial na 1
Chomik_88_

Zapytaj jeszcze raz, tylko z kulturą dzieciaku to wtedy ci odpowiem.

ocenił(a) serial na 7
Daniel_Maciejski

To był zart prosty człowieku.

ocenił(a) serial na 1
Chomik_88_

Nie wykręcaj się żartem teraz, dzieciakiem jesteś i tyle. Naucz się kultury bo to ty wyszedłeś na prostaka, a nie ja. Jak by matka zobaczyła jakie brzydkie rzeczy w internecie piszesz to byś dostał mokrą ścierą przez pysk.

ocenił(a) serial na 7
Daniel_Maciejski

Widzisz prosty człowieku jak ty nic nie rozumiesz. Żartem było to, że interesuje mnie na co cierpisz. Nie mam zamiaru się na tobie wyzywać, więc pominę suchary, które płodzisz, a tym bardziej rozpisywać się na temat związany z serialem. Jeszcze raz tylko napisze najprościej jak się da. To na c..j oglądasz 6 sezonów serial, który oceniasz na 1. I dodam, choć wątpię byś zrozumiał, nie interesuje mnie odpowiedź.

ocenił(a) serial na 1
Chomik_88_

Rozumiem doskonale, że jesteś dzieciakiem który broni swojego ukochanego serialu i wiem, że od początku liczyłeś na odpowiedź. Odpowiem ci więc w twoim prostackim języku żebyś mógł zrozumieć. Ch...j cię to obchodzi śmieciu. ;)

ocenił(a) serial na 7
Daniel_Maciejski

Wiedziałem, że nie zrozumiesz kilku prostych słów, zero zaskoczenia. Odpowiedź poniżej poziomu ameby całkowicie przewidywalna.

ocenił(a) serial na 1
Chomik_88_

Dobrze napisane, odpowiedź na poziomie ameby bo pisana do ameby. Co z wami biedne dzieci zrobiło to zdalne nauczanie...

ocenił(a) serial na 7
Daniel_Maciejski

Widzę u kolegi nieskrywana przyjemność robienia z siebie kretyna. To prawdopodobnie ma związek z problemami przeżywanymi w dzieciństwie. No nie moja sprawa, lubisz być poniżany to spoko.

ocenił(a) serial na 1
Chomik_88_

Dorośnij dzieciaku

ocenił(a) serial na 7
Daniel_Maciejski

Świetny tekst , musisz robić wrażenie swoją elokwencjaą na pracownicach MOPSu.

ocenił(a) serial na 1
Chomik_88_

Dorośnij dzieciaku

ocenił(a) serial na 7
Daniel_Maciejski

Żegnaj przygłupie.

ocenił(a) serial na 1
Chomik_88_

Dorośbij dzieciaczku

ocenił(a) serial na 8
Pepe_filmweb

Sezon był fatalny, ale nie ze względu na wątek rasizmu, bez przesady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones