PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813518}

Smoczy Książę

The Dragon Prince
7,9 4 383
oceny
7,9 10 1 4383
Smoczy Książę
powrót do forum serialu Smoczy Książę

... na realizację pozostałych czterech sezonów. Po miesiącach niepewności, zostało potwierdzone, że cała Saga będzie dostępna na Netflix.

telcontar_2929

I to jest mega dobra wiadomość. Pytanie tylko, czy jeszcze w tym roku coś się ukaże?

ocenił(a) serial na 9
wilczekstepowy

Miejmy nadzieję. Liczyłem, że jednak na Comic Con podadzą datę premiery 4 sezony, a nie powiedzą coś co było oczywiste

ocenił(a) serial na 9
bartton

To nie było tak do końca oczywiste, zważywszy na to jakie oskarżenia otrzymywał (i nadal otrzymuje) jeden z twórców serialu Aaron Ehasz, któremu zarzuca się mizoginię i to, że nie traktował pomysłów kobiet w studiu Wonderstorm poważnie, oraz, że je lekceważył. To było pewne, że twórcy chcą dokończyć serial, tylko nie wiadomo, czy Netflix będzie chciał to kontynuować. Netflix kasuje też wiele seriali po pierwszym, drugim i trzecim sezonie, też fani obawiali się o przyszłość serialu. A teraz mogą spać spokojnie.
Fakt, ja też sądziłem, że dostaniemy już datę premiery 4 sezonu, ale jednak te wieści w całości to rekompensują. Mogę się mylić (nie znam historii wszystkich seriali), ale Smoczy Książę jest pierwszym serialem o którym słyszałem, że dostał przedłużenie o 4 sezony pod rząd.
Co do daty premiery 4 sezonu to jest wiele spekulacji. Podczas Panelu zdradzono również, że powstaje gra planszowa, która ma mieć związek z historią, która dzieje się pomiędzy 3 a 4 sezonem. Gra planszowa ma mieć premierę w 2021 roku, więcej w tym linku. https://www.forbes.com/sites/erikkain/2020/07/24/the-dragon-prince-tabletop-rpg- tales-of-xadia-announced/#3412f7735e8d
Ponadto ogłoszone też wcześniej, że będzie graficzna powieść (pierwsze screeny dają odpowiedź, że będzie to coś w formie komiksu) o nazwie "Through the Moon", która też ma wypełniać historię (zakładam, że dużo bardziej niż gra planszowa). Premiera tej książki jest przewidziana na 06.10.2020. Myślę, że premiera czwartego sezonu będzie albo jakiś czas po premierze tej powieści, albo dopiero w 2021 po premierze grze planszowej. Także najwcześniej albo w październiku/listopadzie albo w kolejnym roku. Ale to tylko spekulacje, na oficjalne wieści trzeba czekać.

wilczekstepowy

Według mnie kolejna księga czyli. ,,ziemia,, powinna się ukazać dopiero w listopadzie lub we wrześniu nie ukrywając mija już rok od wypuszczenia 3 księgi. ,, słońce,, lecz nie ukrywam ciszył bym się gdyby wypuścili wcześniej (wiem że mówione było na comic conie że trwają jeszcze prace i każda z ksiąg ma zawierać po 9 odc)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones